Aktuality - Počítačová Škola - Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Hlinsko, Praha- počítačové a jazykové kurzy a školení

Počítačová Škola - Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Hlinsko, Praha- počítačové a jazykové kurzy a školení. Tvorba www stránek pro začátečníky. Access I - základní. Tvorba aplikací v Excelu. Tvorba aplikací pro MS Excel. Dárkové poukazy na školení. Základy PC pro seniory. MS Word I - základní. MS Word II - mírně pokročilí. MS Word III - pokročilí. MS Excel I - základní. MS Excel II - mírně pokročilí. MS Excel III - pokročilí. MS Excel IV - expert. MS Excel V - makra. MS Excel VI - analýza dat. Toto řeš.

OVERVIEW

This domain pocitacovaskola.eu currently has a traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have audited nineteen pages within the site pocitacovaskola.eu and found one website interfacing with pocitacovaskola.eu.

POCITACOVASKOLA.EU RANKINGS

This domain pocitacovaskola.eu has seen alternating quantities of traffic all round the year.
Traffic for pocitacovaskola.eu

Traffic ranking (by month) for pocitacovaskola.eu

Traffic ranking by day of the week for pocitacovaskola.eu

WHAT DOES POCITACOVASKOLA.EU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of pocitacovaskola.eu Mobile Screenshot of pocitacovaskola.eu Tablet Screenshot of pocitacovaskola.eu

POCITACOVASKOLA.EU HOST

We discovered that a lone root page on pocitacovaskola.eu took one thousand and ninety-four milliseconds to load. I could not observe a SSL certificate, so we consider pocitacovaskola.eu not secure.
185.183.8.160

I discovered that this website is operating the nginx/1.11.9 os.

TITLE

DESCRIPTION

CONTENT

This domain pocitacovaskola.eu states the following, "Počítačová Škola - Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Hlinsko, Praha- počítačové a jazykové kurzy a školení." Our analyzers observed that the website stated " Tvorba www stránek pro začátečníky." The Website also stated " Tvorba aplikací pro MS Excel. MS Word I - základní. MS Word II - mírně pokročilí. MS Word III - pokročilí. MS Excel I - základní. MS Excel II - mírně pokročilí. MS Excel III - pokročilí. MS Excel IV - expert. MS Excel V - makra. MS Excel VI - analýza dat." The website's header had počítačová škola as the most important keyword. It was followed by počítačové a jazykové kurzy a školení, PC kurzy, and kurzy MS Word a MS Excel which isn't as highly ranked as počítačová škola. The next words the site used was Corel. Gimp was also included but will not be understood by search crawlers.

MORE WEBSITES

Pocitacove-kurzy.sk

Cenník pre firmy a úrady. Vo Vašej firme alebo vo Vašom meste! Kurzy pre úplných začiatočníkov i pre pokročilých vo Vašom meste. Trpezliví lektori Vám všetko vysvetlia. Rekvalifikačné kurzy pre štátnu správu, samosprávu, úrady práce a daňové úrady. Okrem kurzov Vám ponúkame aj ďalšie možnosti spolupráce.

Denné letné počítačové tábory pre deti od 6 do 18 rokov

Pre deti od 6 do 18 rokov. Programátor a designér web stránok. Letné počítačové tábory - 2018 už v predaji. Pre deti od 6 do 18 rokov. Desiata, obed, olovrant a pitný režim v cene tábora. Zábava nie len pri počítači. Naučíte sa množstvo nových vecí a spoznáte nových kamarátov. Vyber si vhodný tábor pre seba a kamošov. Naučíš sa kopec nových veci.

Počítačové Info Novinky a zaujímavosti zo sveta informačných technológií

Novinky a zaujímavosti zo sveta informačných technológií. Nová, opravená iOS verzia 9. Vyšli nové verzie OS X a iOS.

Školicí středisko ApS Brno s.r.o.

Realizace školení tak, aby nebyl narušen chod firmy. On-line přehledy o provedených školeních a testech. Pro naprosté začátečníky i pokročilé. Speciální hodiny - podvečerní, víkendy. Potřebujete se rychle naučit nějaké konkrétní téma a nechcete absolvovat celé školení? Nenašli jste vámi požadované téma v naší nabídce? Drake Kryterion Test Center. Kdykoli v době od 9 do 16 hodin.